МЕНЮ
UA▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик


Виробництво вимпелів

Клуб 58 здійснює виробництво різних вимпелів

Зробимо все:
від дизайну до доставки

Клуб 58 ←   Виробництво ←   Виготовлення вимпелів

Виготовлення вимпелів спортивних, корпоративних.

* Ціна за вимпели залежить від кількості, розміру, матеріалів та технологічних особливостей.


Поширені питання:

В якому форматі надавати макет?
Макети надаються в векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg, *psd в хорошій якості, без архівування. Розмір файлів, що відправляються поштою - до 15 Мб. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх і адаптуємо Ваш макет.
* Адаптація якісного макета безкоштовно.
У мене немає макета, чи допомагаєте Ви в створенні?
Наш дизайнер створить будь-макет вимпела під Вас, з огляду на Ваші побажання. Для створення дизайну необхідно надіслати Ваші логотипи або інші зображення, бажано у векторному форматі або в растровому хорошої якості.
В якому форматі надавати логотипи?
Логотипи надаються у векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg з роздільною здатністю мінімум 500 на 500 пікселів. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх обробити Ваш логотип.
Як здійснюється оплата?
Оплата здійснюється в два етапи: обов'язкова передоплата в розмірі мінімум 50% і залишився платіж по готовності замовлення.
Як Ви доставляєте замовлення?
Замовлення по Києву доставляється кур'єром або можливий самовивіз. По Україні - Новою Поштою, Укрпоштою. Доставку Вашого замовлення Ви оплачуєте на місці.

Вимпели з українською символікою та патріотичні вимпели

На нашому сайті можна придбати вимпели і не тільки - з гербом України, з тризубом, з калиною та іншою українською символікою. Подивитись, придбати або замовити за посиланням>>
 

Вимпели давно увійшли в наше життя, як невід'ємний атрибут корпоративного стилю, спортивного заходу або пам'ятної події. Вимпела можуть бути різними - спортивними, корпоративними, ювілейними, сувенірними, декоративними. Вимпел з логотипом Вашої компанії стане Вашою рекламою на довгі роки. Традиційно вимпела дарують співробітникам і клієнтам фірми; особам, які відвідали семінар або з'їзд; на пам'ять про значущу подію, наприклад, закінчення навчання... Вимпела можуть стати пам'яткою відвідування цікавого місця, концерту, спортивного свята. Замовити вимпела - просто і не дорого, отож за допомогою такої недорогої реклами Ви популяризуватимете Вашу компанію.
Особливе місце займають спортивні вимпела: вимпели футбольних клубів, вимпели спортивних клубів з різних видів спорту, вимпели спортивних федерацій, нагородні вимпели переможцям та учасників спортивних змагань... Вимпел - це обличчя вашої команди, клубу, школи, федерації. Вимпелами обмінюються на змаганнях, дарують під час пам'ятних подій. Спортсмени, вболівальники, учасники змагань зберігають спортивні вимпели як пам'ять про команду, спортивне змагання чи урочисту подію.

Клуб 58 займається виробництвом вимпелів більше п'яти років. Ми постійно розвиваємося і можемо запропонувати Вам великий вибір якісної продукції. Деякі технології є унікальними і використовуються тільки нами.

Виготовити вимпели можливо різних розмірів (від А6 до А3) і різних форм, але найбільш популярні - п'ятикутна, трикутна і прямокутна.

Для виробництва вимпелів Клуб 58 використовує різні тканини. Для отримання матових вимпелів підійде габардин, легкий відблиск дасть према, а глянсовий блиск забезпечить атлас. Для виробництва великих вимпелів без твердої основи використовуються спеціальні тканини з просоченнями і ущільнювачами.

Методи нанесення теж можуть бути різними. Зображення може наноситься з одного або двох сторін. Трафаретний друк підходить тільки для великих тиражів і має обмеження - не більше 6 кольорів. Для отримання повнокольорового зображення використовується сублімаційний друк. До того ж даний вид друку дозволяє замовити вимпела тиражем від одного до сотень примірників. Ще один вид нанесення на вимпели - вишивка - використовується для виробництва Vip вимпелів. Зазвичай вишиваються нескладні картинки, логотипи і написи, вишиті елементи також можна використовувати в доповненні до інших технологій.

Остаточний етап - це пошиття вимпелів і обробка країв. Вимпела можуть бути зшивні (після термообробки країв), обшитими шнуром або бахромою. Можливе комбінування методів обробки, наприклад, зшивний вимпел з бахромою по низу. Вимпел може бути додатково прикрашений китицями.

За бажанням замовника вимпела можуть бути розміщені на металевих або пластикових підставках.

Треба також зазначити, що завдяки тому, що у нас є можливість масового та індивідуального пошиву виробів та нанесення зображень на різні матеріали, ми пропонуємо також замовити у нас футболки, шарфи, вимпели, прапори, шеврони, брелоки, значки, бейджи і багато іншого.


Oрієнтовні ціни

р-р\тираж від 1шт від 20 від 100 від 200
9х12,5см за домовленістю 45 40 Дог.
13х18см за домовленістю 85 75 Дог.
19х29см** за домовленістю 240 200 Дог.
25х35,см** за домовленістю 340 290 Дог.
* Стандартна форма - п'ятикутна, трикутна, прямокутна
* Матеріал - атлас, према або габардин
* Вимпел двохсторонній
** Вимпел м'який з бахромою (VIP варіант)
Додатково вимпел може обшивати шнуром, бахромою, прикрашатися китицями.
Кінцеву вартість уточнюйте у менеджера
Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит