МЕНЮ
RU▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик
Клуб 58 ←   Про нас

Про Клуб 58

Клуб 58 - це не тільки магазин футбольної атрибутики, який з'явився одним з перших в Україні.

Клуб 58 - це не тільки виробництво, і ми випустили вже сотню тисяч шарфів, прапорів та вимпелів, зробили десятки тисяч нанесень на одязі та аксесуарах.

Клуб 58 - це не тільки простір відпочинку «Sport & Joy», де Ви можете по-справжньому добре відпочити та пограти в колі родини або друзів. Це не тільки простір, який можна трансформувати під Ваші потреби, будь-то вечірка, корпоратив, презентація або ділова зустріч.

Клуб 58 - ми не просто проводимо цікаві, а іноді і унікальні виставки, конкурси, змагання. Ставали ініціаторами та учасниками загальноміських та загальнодержавних проектів.

Клуб 58 - це завжди спортивно, стильно, якісно, весело, обов'язково з родзинкою, і при цьому доступно для всіх!

Наша компанія народилася ще в 1998 році. З 2006 - ми стали називатися Клуб 58.

Клуб 58 це дружний колектив веселих і активних людей, які постійно розвиваються і готові на експерименти. Ми цінуємо наших клієнтів та друзів і намагаємося реалізувати їхні мрії та бажання.

Клуб 58 працює як з приватними замовниками, так і з великими компаніями. Наш девіз в роботі - зробимо все швидко і якісно. Наше правило - якісний продукт за чесною ціною. Ціни у нас відповідають заявленим на сайті, і ми гарантуємо якість і терміни виконання. Найкраща техніка, якісні матеріали та високий рівень фахівців дозволяють професійно підійти до кожного замовлення чи проекту.

Клуб 58 - це здорово!
 

Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит