МЕНЮ
UA▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик


Виробництво прапорів та прапорців, галстуків, бандан

Клуб 58 здійснює виробництво різних прапорів, знамен, прапорців, галстуків, бандан, тощо

Зробимо все:
від дизайну до доставки

Клуб 58 ←   Виробництво ←   Виготовлення прапорів та прапорців, галстуків, бандан

Виготовлення прапорів та прапорців, галстуків, бандан


Поширені питання:

В якому форматі надавати макет?
Макети надаються в векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg, *psd в хорошій якості, без архівування. Розмір файлів, що відправляються поштою - до 15 Мб. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх і адаптуємо Ваш макет.
* Адаптація якісного макета безкоштовно.
У мене немає макета, чи допомагаєте Ви в створенні?
Наш дизайнер створить будь-макет під Вас, з огляду на Ваші побажання. Для створення дизайну необхідно надіслати Ваші логотипи або інші зображення, бажано у векторному форматі або в растровому хорошої якості.
В якому форматі надавати логотипи?
Логотипи надаються у векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg з роздільною здатністю мінімум 500 на 500 пікселів для маленькіх прапорців. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх обробити Ваш логотип.
Як здійснюється оплата?
Оплата здійснюється в два етапи: обов'язкова передоплата в розмірі мінімум 50% та платіж по готовності замовлення.
Як Ви доставляєте замовлення?
Замовлення по Києву доставляється кур'єром або можливий самовивіз. По Україні - Новою Поштою, Укрпоштою. Доставку Вашого замовлення Ви сплачуєте на місці.
 

Клуб 58 виготовить для Вас прапори Вашої компанії, футбольного клубу, спортивної асоціації, індивідуальні прапори для себе або на подарунок своїм друзям і близьким. Допоможемо з дизайном і реалізуємо всі Ваші ідеї.

Корпоративні прапори

Прапори Вашої компанії є недорогим і ефективним носієм інформації. Прапори використовуються в оформленні фасадів, вестибюлів, конференц-залів, офісів, в банках, автосалонах, на автозаправних станціях... Замовити прапори - просто і не дорого, і за допомогою такої недорогої реклами Ви популяризуватимете Вашу компанію.

Прапори спортивних клубів і федерацій

Прапори - це яскрава підтримка Вашої команди на стадіонах і в спортивних залах і один з найулюбленіших атрибутів уболівальника.

Індивідуальні прапори

Здійснюємо замовлення від одного екземпляру. Індивідуальний підхід. Допомога з макетом.

Виробництво прапорів

При виробництві односторонніх прапорів проникнення барвника на зворотну сторону залежить від типу тканини. Для габардину і атласу становить від 30% до 50%, для поліестеру, прапорної сітки, шифону - до 90%.

Двосторонні прапори можуть бути виготовлені шляхом друку прямого і дзеркального зображення з двох сторін або бути зшивна (зшиваються два односторонніх прапора) або спаяні (для маленьких прапорців).

Повнокольоровий сублімаціїний друк дозволяє нанести будь-яке зображення навіть фотографії. Цей спосіб підходить для виробництва як окремих екземплярів так і великих тиражів. Також до переваг цього способу можна віднести короткі терміни виконання замовлення і висока стійкість до атмосферних впливів.

Трафаретний друк підходить тільки для великих замовлень і вимагає більше часу на виготовлення. Є можливість нанесення на натуральні тканини.

Ще один варіант - пошиті прапори. Технологія застосовується лише до простих прапорів, таким як прапор України. Можливо використовувати комбінований варіант. Наприклад, частина прапора з нанесенням зшивається з кольоровими смугами по краях.

Залежно від Ваших завдань ми підберемо оптимальний варіант для Вас.

Прапори можуть постачатися в комплекті з паличкою під прапорець, древком, флагштоком, підставкою за бажанням замовника.

Треба також зазначити, що завдяки тому, що у нас є можливість масового та індивідуального пошиву виробів та нанесення зображень на різні матеріали, ми пропонуємо також замовити у нас футболки, шарфи, вимпели, прапори, шеврони, брелоки, значки, бейджи і багато іншого.

Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит