МЕНЮ
UA▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик


Виробництво шарфів

Клуб 58 здійснює виробництво в'язаних та тканевих шарфів

Зробимо все:
від дизайну до доставки

Клуб 58 ←   Виробництво ←   Виробництво шарфів

Виготовлення футбольних шарфів і шарфів корпоративних.

* Ціна шарфів залежить від кількості, чим більша кількість вам необхідна, тим нижче ціна.

Ви також можете замовити виготовлення в'язаних шапок з Вашим логотипом і дизайном, як спортивних, так і корпоративних.


Поширені питання:

В якому форматі надавати макет?
Макети надаються в векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg, *psd в розмірі мінімум 4000 на 525 пікселів для одного боку шарфа, без архівування. Розмір файлів, що відправляються поштою - до 15 Мб. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх і адаптуємо Ваш макет.
* Адаптація якісного макету безкоштовна.
У мене немає макета, чи допомагаєте Ви в створенні?
Наш дизайнер створить будь-макет шарфа під Вас, з огляду на Ваші побажання. Для створення дизайну необхідно надіслати Ваші логотипи або інші зображення, бажано у векторному форматі або в растровому хорошої якості.
В якому форматі надавати логотипи?
Логотипи надаються у векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg з роздільною здатністю мінімум 500 на 500 пікселів. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх обробити Ваш логотип.
Як здійснюється оплата?
Оплата здійснюється в два етапи: обов'язкова передоплата в розмірі мінімум 50% і залишився платіж по готовності замовлення.
Як Ви доставляєте замовлення?
Замовлення по Києву доставляється кур'єром або можливий самовивіз. По Україні - Новою Поштою, Укрпоштою. Доставку Вашого замовлення Ви сплачуєте на місці.
 

Шарфи стали дуже популярні в наш час. Будь то частина рекламної акції, подарунки співробітникам і клієнтам, футбольна символіка або індивідуальні шарфи.

Шарфи з логотипом.

Шарфи з логотипом Вашої компанії і індивідуальним дизайном можуть стати прекрасним подарунком для співробітників або клієнтів. Брендовані шарфи часто є невідмінним атрибутом рекламних акцій. Шарфи з символікою Вашої організації або символікою міста та навіть селища сприятимуть впізнаваності і допоможуть просувати Ваш бренд в сфері послуг. Корпоративні шарфи стануть прекрасною відмінною рисою Вашої компанії. Тканинні (літні, сублімаційні) шарфи дозволяють надрукувати не тільки логотип компанії, а й будь-які зображення навіть фотографії. Логотип на в'язаних шарфах може бути безпосередньо вив'язані або нанесений на шарф іншими методами (вишивка, нашивка, термоперенос, жакардові етикетки, тощо). Наші фахівці завжди допоможуть з дизайном і порадять найкращі варіанти для Вас.

Футбольні шарфи.

Футбольні, фанатські шарфи вже стали обов'язковим атрибутом усіх спортивних подій. Шарф для вболівальника виділить фанатів Вашого клубу і допоможе яскраво підтримати команду. Шарф - найпопулярніший атрибут вболівальника. В'язаний шарф, завдяки використанню акрилових або вовняних ниток, допоможе не тільки підтримати улюблену команду, але і зігрітися в холодну пору року. Для невеликих команд або груп уболівальників ми пропонуємо тканинні шарфи, тому що їх можна зробити в невеликій кількості. Хочете індивідуальний шарф, який допоможе Вам виділитися на тлі інших уболівальників - Клуб 58 допоможе здійснити Вашу мрію.

Індивідуальний шарф.

Ви можете зробити свій іменний шарф за індивідуальним дизайном для себе або на подарунок своїм друзям і близьким. Якщо у Вас немає макета, ми допоможемо з дизайном і реалізуємо Ваші задумки.

Шарфи на замовлення.

Виробництво шарфів на замовлення - затребувана послуга. Шарфи з логотипом це часто вживаний рекламний хід. Символіка компанії, бренду, міста, на одязі дуже допомагає розвивати будь-який бізнес, адже виріб використовується як рекламний носій. Шарф на замовлення в будь-якій кількості, починаючи від одного примірника. Залежно від Ваших завдань Клуб 58 підбере найбільш оптимальний варіант, допоможе зробити макет, проконсультує Вас з усіх питань. Допоможемо з нестандартними рішеннями.

Виробництво.

Ми використовуємо сучасне європейське обладнання та якісні матеріали для виробництва шарфів, що дозволяє гарантувати високу якість. Працюємо як з великими замовниками, так і з індивідуальними проектами.

Треба також зазначити, що завдяки тому, що у нас є можливість масового та індивідуального пошиву виробів та нанесення зображень на різні матеріали, ми пропонуємо також замовити у нас футболки, шарфи, вимпели, прапори, шеврони, брелоки, значки, бейджи і багато іншого.

Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит