МЕНЮ
UA▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик


Виробництво шевронів

Клуб 58 здійснює виробництво різних типів шевронів

Зробимо все:
від дизайну до доставки

Клуб 58 ←   Виробництво ←   Виробництво шевронів

Виготовлення клубних шевронів, шевронів корпоративних, тощо.

Для індивідуальних замовлень використовуються нанесення логотипів та герба команди іншими методами>>.


Поширені питання:

В якому форматі надавати макет?
Макети надаються в векторних форматах * cdr, * eps, * pdf, без архівування. Розмір файлів, що відправляються поштою - до 15 Мб. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх і адаптуємо Ваш макет.
* Адаптація якісного макету безкоштовна.
У мене немає макета, чи допомагаєте Ви в створенні?
Наш дизайнер створить будь-макет шарфа під Вас, з огляду на Ваші побажання. Для створення дизайну необхідно надіслати Ваші логотипи або інші зображення, бажано у векторному форматі або в растровому хорошої якості.
В якому форматі надавати логотипи?
Логотипи надаються у векторних форматах * cdr, * eps, * pdf. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх обробити Ваш логотип.
Як здійснюється оплата?
Оплата здійснюється в два етапи: обов'язкова передоплата в розмірі мінімум 50% і залишився платіж по готовності замовлення.
Як Ви доставляєте замовлення?
Замовлення по Києву доставляється кур'єром або можливий самовивіз. По Україні - Новою Поштою, Укрпоштою. Доставку Вашого замовлення Ви сплачуєте на місці.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є виготовлення шевронів (нашивок на одяг) і етикеток. Шеврони і нашивки поширені як елемент корпоративного і спортивного стилю, частина дизайну спортивного одягу і ефективний рекламний інструмент.

ШЕВРОНИ І НАШИВКИ НА ОДЯГ

Шеврони традиційно використовуються у форменому одязі, в спорті у вигляді емблеми команди на спортивній формі, а також широко застосовуються в корпоративному одязі.

НАШИВКИ І ШЕВРОНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ В КИЄВІ

Для виробництва якісних нашивок і шевронів під замовлення ми використовуємо сучасне швейцарське обладнання. Для чіткої передачі зображення і фірмових кольорів наші фахівці підберуть відповідні Вам нитки за кольором і товщині, виберуть тип плетіння і варіант обробки.
Варіанти обробки:
- лазерна обробка по периметру
- обробка країв оверлоком
- на флізеліновій основі
- на термоклеевой основі
- на липучці.

Треба також зазначити, що завдяки тому, що у нас є можливість масового та індивідуального пошиву виробів та нанесення зображень на різні матеріали, ми пропонуємо також замовити у нас футболки, шарфи, вимпели, прапори, шеврони, брелоки, значки, бейджи і багато іншого.

Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит