МЕНЮ
UA▾
 
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
Перезвонити мені
096 221-00-95
щодня з 10:00 до 22:00
 Магазин
 Виробництво
 Sport & Joy
 Тенісний майданчик


Виробництво значків, магнитів, брелоків, бейджів, тощо

Недорогий та пам'ятний сувенір з логотипом Вашої компанії, об'єднання, клубу...

Зробимо все:
від дизайну до доставки

Клуб 58 ←   Виробництво ←   Виробництво значків, магнитів, брелоків, бейджів

Виробництво значків, магнитів, брелоків, бейджів

* Ціна залежить від кількості, розміру, виду, технологічних особливостей та термінів виконання.


Поширені питання:

В якому форматі надавати макет?
Макети надаються в векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg, *psd в хорошій якості, без архівування. Розмір файлів, що відправляються поштою - до 15 Мб. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх і адаптуємо Ваш макет.
* Адаптація якісного макета безкоштовно.
У мене немає макета, чи допомагаєте Ви в створенні?
Наш дизайнер створить будь-макет під Вас, з огляду на Ваші побажання. Для створення дизайну необхідно надіслати Ваші логотипи або інші зображення, бажано у векторному форматі або в растровому хорошої якості.
В якому форматі надавати логотипи?
Логотипи надаються у векторних форматах * cdr, * eps, * pdf або в форматі * jpg з роздільною здатністю мінімум 500 на 500 пікселів. Якщо у Вас є питання - звертайтеся. Ми допоможемо вирішити їх обробити Ваш логотип.
Як здійснюється оплата?
Оплата здійснюється в два етапи: обов'язкова передоплата в розмірі мінімум 50% і залишився платіж по готовності замовлення.
Як Ви доставляєте замовлення?
Замовлення по Києву доставляється кур'єром або можливий самовивіз. По Україні - Новою Поштою, Укрпоштою. Доставку Вашого замовлення Ви оплачуєте на місці.
 

Клуб 58 виготовить для Вас значкі, магніти, брелоки, які стануть рекламним сувеніром, що популяризуватиме Вашу компанію, а брелоки і значки з логотипом Вашого спортивного клубу завжди будуть користатися попитом серед вболівальників.

Значок стане чудовою памяткою про випускний зі школи, університету або, навіть, дитячого садочка. Значок першокласника стане приємним подарунком для школярів на свято Першого Вересня.

Треба також зазначити, що завдяки тому, що у нас є можливість масового та індивідуального пошиву виробів та нанесення зображень на різні матеріали, ми пропонуємо також замовити у нас футболки, шарфи, вимпели, прапори, шеврони, брелоки, значки, бейджи і багато іншого.

Написати в Viber
Написати в Viber
Написати в TelegramНаписати запит